5 věcí, které se mi v roce 2020 povedly!

Rok 2020 byl v mnohém náročný, to je zřejmé. Spoustu věcí se v něm kvůli covidu nepodařilo zorganizovat, splnit, absolvovat… všechny plány, které jsem měla, vyletěly komínem.. Že budeme s manželem celý rok prakticky bez práce (a bez peněz), o tom se nám určitě nikdy nesnilo. Přesto se mi spoustu věcí povedlo a mám z nich velkou radost:

  1. Hned v březnu, po zavření mého jógového studia) jsem začala natáčet jógová videa na můj YouTube Eka Yoga with Irma. Nejúspěšnější video má dnes 10 tis. shlédnutí (jasně na světě je spoustu lepších a úspěšnějších jógových youtuberů, ale já mám až dětskou radost z toho, že jsem se k tomu dokopala a že se videa lidem líbí.
  2. Naučila jsem se zvládat všechny technické věci na natáčení (světla, mikrofony, zpracovat video v Lumafusion i publikovat na YouTube). Nevěřila bych, kolik hodin práce zabere jedno video!
  3. Užila jsme si s rodinou dlouho vysněnou letní dovolenou v Alpách. Šplhat do kopců je pro mě naprostý relax…
  4. Když bylo jógové studio zavřené, oprášila jsem kariéru fotografky, což mě obzvlášť těší. Na fotky se můžete mrknout tady na homepage mého blogu nebo na mém foto IG profilu @satorivia a @irmafotijogu.
  5. Na podzim jsem natočila dlouho plánovaný video kurz jógy pro začátečníky o správných jógových základech, a díky manželovi zprovoznila malý e-shop, kde je k zakoupení jak video kurz, tak dárkové poukazy na individuální lekce jógy a brzy přibudou třeba krásné meditační polštáře…

Pokud jste do teď měli z roku 2020 špatný pocit, zkuste si taky na chvíli sednout a napsat si, co se vám v roce 2020 povedlo navzdory všem omezením a zákazům…. a buďte na to právem pyšní…

Namasté
Irma

You Might Also Like

Leave a Reply