Rozvrh

Kde všude si se mnou můžete v Praze zacvičit?

Veřejné lekce už jsem bohužel omezila na úplné minimum.
Zacvičit si se mnou můžete ve studiu Karma Yoga na Vinohradech a ve Samata na Chodově. Individuální lekce buď u vás doma nebo u mě ve studiu na Žižkově. Informace o ceně individuálních lekcí a jejich obsahu najdete níže na této stránce.

Máte-li zájem o firemní lekce pro zaměstnance, napište mi prosím na email: ekayogawithirma@gmail.com.

Sledujte můj účet Eka yoga Irma na Instagramu a Eka Yoga Irma na Facebooku, kde sdílím nové lekce a záskoky, jógové víkendy a workshopy, aktuality a novinky… přihlaste se tedy k odběru, ať máte nové informace včas…

ROZVRH VEŘEJNÝCH LEKCÍ

Úterý

16:50 – 17:50 hatha jóga ve studiu Samata na Chodově – přihlášení v rozvrhu Samata

Čtvrtek

9:15 – 10:15 – jóga pro zdravá záda v Karmě – přihlášení v rozvrhu Karma Yoga

Individuální lekce

Individuální lekce trvají 75 minut a jsou vedeny s ohledem na Váš celkový aktuální stav těla a mysli. Budeme se věnovat nejen fyzické praxi, ale uplatníme i celostní pohled na Vaše tělo hned z několika rovin, fyzické i energetické, mentální i emoční, protože se všechny spolu úzce prolínají a navzájem se ovlivňují.

S ohledem na Váš životní styl zařadíme klasické jógové i fyzioterapeutické ásany a využijeme i jin jógu nebo relaxační restorativní jógu. Naším cílem bude kompenzovat různé svalové dysbalance vedoucí ke špatnému držení těla a dnes tak časté bolesti zad nebo krční páteře, zmírnit napětí v těle a naučit se uvolňovat.

Zaměříme se na Váš dech, který je nezbytným hybatelem a průvodcem pohybu a má silné detoxifikační účinky na tělo i mysl. Dokáže Vás zbavit stresu, napětí i úzkosti a je klíčem k Vašim emocím a vaší citové vyrovnanosti.

Cena:
1 x 75 minutová lekce 900 Kč
3 x  75 minutová lekce 2500 Kč (v ceně je zahrnuto vypracování sestavy ásan a cviků, včetně dalších doporučení na míru, pro domácí použití)

Rezervace
Rezervovat se můžete telefonicky na 603 448 373, kdy je možné dohodnout vyhovující termín.

V případě zájmu Vám ráda vystavím dárkový poukaz a zašleme emailem nebo poštou.